Rugsėjo 1-oji' 2016

 

  

   Laukais ir miškais nubėganti vasara paliko dar šiltų ir džiugių dienų.Prasidedantis rudenėlis sukvietė moksleivius bei jų tėvelius į šviesias, atnaujintas klases Slavikų pagrindinėje mokykloje. Kartu su svečiais ir viešniomis sugužėjo į salę, kur mokyklos direktorius Juozas Rakickas pasveikino visus su Mokslo metų pradžia bei pristatė naujai atvykusius moksleivius. Viešnia, Šakių rajono savivaldybės tarybos narė, Violeta Simonavičienė mokyklos bendruomenei padovanojo Lietuvos Respublikos valstybinę vėliavą, o Slavikų seniūnijos seniūnas Vidmantas Sprainaitis visiems palinkėjo gerų naujų startų, didelių pasiekimų.

   Algimanta Kuncaitytė ir Renata Baltrušaitienė, atstovaudamos Slavikų seniūnijos bendruomenės centrą ir pristatydamos projektą „Eismo saugumas bendruomenėse‘ 2016“, kurį organizuoja Lietuvos Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, pasidžiaugė gražiais mūsų pradinukų darbais: piešiniais ir eilėraščiais. Juos vaikai pristatė dar pavasarį vykusioje Žaidimų dienoje. Šventės organizatorės buvo pažadėjusios, kad moksleivių kūryba per vasarą „suguls“ į knygutę „Augu sveikas ir saugus“.

  

     

 

    Pažadas ištęsėtas – Rugsėjo 1-osios šventės metu knygelės įteiktos jauniesiems autoriams. Dovanų dalybos nesibaigė: pačių mažiausių mokytojai Lidijai Brazauskienei padovanota ūgio matuoklė, kurios pagalba vaikai galės ne tik stebėti, kaip jie auga, bet ir mokysis saugiai elgtis kelyje. Na, o jaunimui išdalintos šviesą atspindinčios apyrankės.