Jaunųjų dviratininkų varžybos 2016

 

Rugsėjo 23 d. Slavikų pagrindinėje mokykloje įvyko tarprajoninės jaunųjų dviratininkų   varžybos, kuriose dalyvavo Slavikų ir Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro (Jurbarko r.)  jaunieji dviratininkai. Norisi pasidžiaugti, kad su jaunaisiais dviratininkais dirba ir moko ne tik figūrinio vairavimo, bet ir kaip saugiai elgtis kelyje mokytojas Romualdas Undraitis iš Seredžiaus bei Slavikų pagrindinės mokyklos direktorius Juozas Rakickas. Slavikų pagrindinės mokyklos jaunieji dviratininkai – vieninteliai Šakių rajono atstovai, jau 10 metų dalyvaujantys respublikinėse jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas” ir ne kartą tapę nugalėtojais.

Varžybų diena buvo skirta prisiminti kelių eismo taisykles, kartu Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininke Renata Baltrušaitiene ir Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Aušra Mockevičiūte diskutuota apie saugų elgesį keliuose ir gatvėse, pėsčiųjų ir dviratininkų pareigas.

Prieš varžybas jaunieji dviratininkai dalyvavo viktorinoje „Kelio ženklai“, kurią pravedė Slavikų pagrindinės mokyklos mokytoja Judita Čereškevičienė. Kol vyko varžybos, viešnios kartu su pradinių klasių moksleiviais stebėjo filmuotą medžiagą apie mandagų ir saugų elgesį kelyje, kaip elgtis važiuojant įvairiu autotransportu, kaip saugiai atvykti į mokyklą ir grįžti į namus, kaip būti saugiais tamsiu paros metu. Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su Zanavykų muziejumi dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse‘ 2016“, todėl viktorinos dalyvius apdovanojo šviesą atspindinčiomis priemonėmis, o organizatoriai ir bendruomenės pareigūnė – varžybų nugalėtojus.

Tikimės, kad po vasaros atostogų sugrįžę ir prisiminę saugaus elgesio taisykles, būsime visi saugūs ir sveiki.  


  


  


   Daugiau foto - http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/64-jaunuju-dviratininku-varzybos-2016

http://www.zanavykumuziejus.lt/saugus-eismas

http://sakiubca.lt/bendruomenese/441-slavikuose-prasmingi-jaunimo-salyciai