Sporto šventė Kriūkuose

  Zanavykų muziejus parengė paraišką Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos projektui „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ bendruomenių susivienijimo grupėje, kurią vienija 6 bendruomenes, viena iš jų Kriūkų bendruomenės centras.  Tai sklandus ir gražus bendradarbiavimo pavyzdys vardan bendro tikslo - aktyviai rūpintis eismo saugumu, organizuojant įvairius švietėjiško pobūdžio renginius.

   Liepos 29 d., kaip ir kasmet miestelio šventės metu, Kriūkų bendruomenės centras visus sukvietė į miestelio Sporto šventę "Sportuoju aktyviai - gyvenu sveikai". nuo labo ryto vyko įvairios sporto rungtys. Pirmieji į aikštę išbėgo futbolininkai. Dalyvavo penkios komandos iš įvairių Lietuvos vietų: Kriūkų, Šakių, Kauno, Seredžiaus, Vilniaus. Tai buvo futbolo šventė ne tik žaidėjams, bet ir sirgaliams. Čempionų titulą apgynė kriūkiečiai (FK KRIŪKAI), antrieji - Seimo "Senatoriai", tretieji - Šakių "Sparta".

   Varžybos 2x2 vyko tinklinio aikštėje, mažieji smagiai ir entuziastingai žaidė žaidimus, rungtyniavo linksmose estafetėse. Visi norintys jėgas išbandė smiginio ir žolės riedulio rungtyse. Dalyviai buvo apdovanoti ir saugaus eismo priemonėmis. Nuoširdžiai dėkojame partneriams (Šakių r. Visuomenės sveikatos biurui, Kriūkų mokyklai-daugiafunkciam centrui) ir rėmėjams (UAB "Agrolina", Seimo nariui M. Basčiui) bei visiems, kurie talkino įgyvendinant saugaus eismo projektą ir kuria bendruomenę, kurioje būtų daugiau pagarbos, supratimo ir tikėjimo pokyčių nauda,  ieško būdų, kaip juos įtraukti naujus narius  į bendruomenę ir kuria čia  saugią aplinką.   

 

 


Saugaus eismo prevencija

                                                                                Saugaus eismo prevencija Zanavykų muziejuje

   Zanavykų muziejus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo    ministerijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse'17“ ir vykdo saugaus eismo prevenciją.

 Vasara -  atostogų metas. Į Zanavykų muziejų atvyksta ne tik svečiai iš įvairių Lietuvos kampelių, bet dažnai užsuka ir rajono gyventojai. Muziejaus lankytojams vedamos įvairios edukacinės programos.

  Zanavykų muziejuje apsilankiusiems jauniesiems dviratininkams buvo surengtos orientacinės dviračių varžybos. Dalyviai prisiminė eismo taisykles, buvo mokomi kaip saugiai elgtis kelyje.

  Ne viena muziejaus lankytojų grupė buvo pakviesta išbandyti linksmus tradicinius žaidimus: rungtį su nasčiais, vaikščiojimą kojūkais, komandinį slidinėjimą. Patys greičiausi ir sumaniausi apdovanoti saugaus eismo prizais - atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis.