Atvirosios tinklinio varžybos 2019-08-17

 

Atvirosios tinklinio varžybos Slavikuose

 Rugpjūčio 17 d. net 15-tą kartą Slavikuose suorganizuotos Atvirosios tinklinio varžybos, kurios vyksta Slavikų „pliaže“. Tai tradicinės varžybos, kurios organizuojamos tiek metų dėka aktyvaus, jau gerokai užaugusio jaunimo, neabejingų aktyvių bendruomeniečių, Slavikų seniūnijos ir pagrindinės mokyklos, bendruomenės centro, Slavikų Per. P. Būčio skautų draugovės bendradarbiavimo. Sporto varžyboms organizuoti ir skatinti jaunimą aktyviai leisti laisvalaikį kasmet gaunamas finansavimas iš Šakių rajono savivaldybės Mokymosi visą gyvenimą,  jaunimo ir sporto programos. Šiais metais Slavikų seniūnijos bendruomenės centras vykdo finansuotą projektą „Iniciatyvus jaunimas – bendruomenės ateitis 2019“.

Džiugu, kad ši gražiai įrengta ir puoselėjama vieta aktyviai lankoma ne tik vietinių, bet ir svečių. Slavikiečiai nuoširdžiai rūpinasi „pliažo“ aplinka ir tvarka, yra draugiški – šiais metais tinklinio varžybose buvo tik žiūrovai...

Atvirosiose tinklinio varžybose, kurios užtruko 3,5 val., dalyvavo 4 svečių komandos: 2 iš Šakių, po vieną iš Gelgaudiškio ir Sudargo. Varžyboms teisėjavo nuolatinė pagalbininkė - Slavikų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Rėda Konteikienė. Sudargiečiai: Raimondas Dumčius, Rytis Trumpaitis, Mindaugas Stiklius ir Marius Vyšniauskas, vadovaujami aktyvaus Igno Bacevičiaus, užėmė ketvirtą vietą – pelnė paguodos prizus.

Trečia vieta atiteko gelgaudiškiečiams: Sauliui Abromaičiui, Mariui Jakui, Vytautui Balnaičiui ir Ignui Žilinskui. Po įtemptos kovos – antrą vietą užėmė šakiečiai „Tymbark“ komandos nariai: Milda Vasiliauskaitė, Modestas ir Mintaras Levišauskai. Atvirųjų tinklinio varžybų nugalėtojais tapo komandos „Miglė ir Co“ nariai: Miglė Staugaitytė, Šarūnas Aleknavičius, Vaidotas Macerenka.

Varžybų metu buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse‘ 2019“, kuriame dalyvauja Slavikų seniūnijos bendruomenės centras. Visiems varžybų dalyviams, žiūrovams ir sirgaliams palinkėta būti saugiais eismo dalyviai, dalinamos šviesą atspindinčios priemonės.

                                                                    BC pirmininkė Renata Baltrušaitienė

Daugiau foto - NUOTRAUKOS