Muzikantų sambūris 2018

Muzikantų sambūris Slavikuose‘ 2018

    Sekminių diena Šakių rajone buvo dosni gausa renginių... Slavikuose įvyko tradicinis - septintasis  - Muzikantų sambūris. Kadangi diena buvo saulėta, gausus būrys muzikantų ir žiūrovų linksminosi  bei muzikavo skvere prie Slavikų laisvalaikio salės. Šventę, kurios tikslas – sukviesti draugėn ne tik kolektyvus, bet ir pavienius muzikantus, nes jie turi mažai galimybių pasirodyti žiūrovams, pradėjo šeimininkai – Slavikų kaimo kapela. Po saviškių koncerto buvo kviečiami svečiai: Virginija ir Vladas Ratkevičiai iš Papartynų kaimo, Algirdas Šuopys iš Sintautų, slavikiečiai Auksė Kriščiokaitienė, Renata Baltrušaitienė bei Lukas Mačiulaitis, Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro mišrus ansamblis „Mikyta“: vad. Rasa Pužauskienė, Zinaida Samuolienė ir Regimantas Ramanauskas, Plokščių mokykla-daugiafunkcio centro muzikantai: vad. Asta Grigaitienė, Dalė Cap, Kazimieras Gervė ir Vitas Duoba.

   Pavienių muzikantų pasirodymus užbaigė šaunūs Girėnų muzikantai (vad. Mindaugas Lenktys) ir Gelgaudiškio kultūros centro kapela „Gelgaudiškis“ (vad. Nijolė Urbanavičienė).

   Visus šventės dalyvius pasveikino Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius, kuris padėjo Muzikantų sambūrio dalyviams  įteikti šventės organizatorių padėkas bei dovanas.

   Šventės dalyviams buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse‘ 2018“, kurį organizuoja Lietuvos Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Dalinant šviesą atspindinčias priemones, buvo linkima visiems būti saugiais gatvėse ir keliuose, rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu. Šiame konkurse Slavikų seniūnijos bendruomenės centras dalyvauja kartu su Zanavykų muziejumi...

   Širdingai dėkojame visiems, kas padėjo organizuoti šią šventę...

DAUGIAU FOTO - NUOTRAUKOS