Bendruomenės kalendorius

 Bendruomenės kalendoriaus

pristatymas‘  2017

 Baigiantis 2017-iems metams, Slavikų seniūnijos bendruomenė gruodžio 13 d. susirinko į Slavikų seniūnijos salę pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasigirti pasiektais rezultatais. Viena iš rezultatyvių veiklų – nuo 2005 metų vykdomi projektai, skirti jaunimo užimtumui: sporto varžybos vasaros metu mokykloje ir Slavikų „pliaže“ – prieigoje prie Šešupės. Varžybų organizavimui lėšos gaunamos iš Šakių rajono savivaldybės finansuojamos jaunimo ir NVO programos. Dėka finansuotų projektų Slavikų jaunimas šaltuoju metų laiku turi galimybę sportuoti laisvalaikio centro rūsyje.

 Šiais metais taip pat vykdėme projektą „Iniciatyvus jaunimas – bendruomenės ateitis 2017“ – be vykusių sporto varžybų, buvo paskelbtas foto konkursas „Gimtojo krašto grožis“. Viena iš konkurso sąlygų buvo – peizažai, užfiksuoti Slavikų seniūnijos teritorijoje. Džiugu, kad sulaukėme nemažai – dešimties – fotografijos mėgėjų, pastebinčių savo krašte gražius momentus. Taip Slavikų bendruomenę pasiekė pirmas slavikiečių 2018 metų kalendorius. Kiekvienam foto konkurso dalyviui buvo įteiktas naujas „kūrinys“.

  Taip pat kalendorius nukeliavo, kaip padėka už ilgametę bendrystę, į Slavikų pagrindinę mokyklą, Slavikų seniūniją ir kitas bendruomeniškas įstaigas.

  Kol vyko slavikiečių 2018 metų kalendoriaus pristatymas ir apdovanojimai – visi renginio dalyviai galėjo pasigrožėti visomis konkursui pateiktomis foto nuotraukomis.

   Popietės pabaigoje visi stebėjome Sudargo moterų klubo spektaklį pagal K. Binkį „Kai atsarga daro gėdą“.