Oninių šventė 2021-07-25

   Liepos 25 d. Slavikuose įvyko Oninių šventė, prasidėjusi Šv. Onos atlaidais Slavikų parapijos bažnyčioje. Prie buvusios seniūnijos šventės dalyviai klausėsi Slavikų kaimo kapelos, švenčiančios gyvavimo veiklos 20-metį, ir populiarios muzikos atlikėjo Deivido Basčio koncertų. Kartu su seniūnijos seniūnu Valdu Dumčiumi ir seniūnaičiais gėlių kompozicijomis pasveikintos Onutės, apdovanoti gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkai. Sulaukėme ir garbių šventės svečių: LR Seimo narių Irenos Haase su patarėju Arimantu Dumčiumi ir Giedriaus Surplio bei savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Redo Juškaičio, kurie atvyko pasveikinti šventės dalyvių, seniūnaičių ir jubiliejų švenčiančios kapelos. 

   Šventės dalyviai, talkininkaujant Slavikų Pr. P. Būčio skautų draugovės skautėms, buvo vaišinami namine duona, saldainiais. O troškulį numarino vaišindamiesi šalta gira. Padėka rėmėjui kraštiečiui Albinui Markevičiui.

   Jauniausi šventės dalyviai smagiai laiką leido ant pripučiamo batuto kartu su animatore Kake Make bei pasipuošdami piešiniais ant veidukų. Na, o vyresniems buvo dovanojamas naujausias Slavikų seniūnijos bendruomenės leidinukas "Slavikieitis".

   Kiekvienais metais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbia projektų finansavimo konkursą, skirtą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Šakių rajono savivaldybėje. Šiais metais Slavikų seniūnijai buvo skirta 760,00 Eur. Visos skirtos lėšos panaudotos projekto „Slavikų miestelio šventė“ organizavimui.  Džiugu, kad į šventėje dalyvavo virš dviejų šimtų žiūrovų.

   Jau ne pirmus metus Slavikų seniūnijos bendruomenės centras sėkmingai dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija. Šventės metu buvo dalinamos šviesą atspindinčios priemonės, palinkėta būti saugiais gatvėse ir keliuose.

   Organizatorių vardu nuoširdžiausias AČIŪ visiems visiems, kas padėjo, patarė, dirbo...

DAUGIAU FOTO - NUOTRAUKOS

http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/153-oniniu-svente-2021-07-25?limitstart=0