Rugsėjo 1-oji Slavikuose'2018

 

Mokslo ir žinių diena Slavikuose

   Nubėgo vasarėlė, šiltomis dienomis nešina...

   Į kraitę susikrovė linksmą vaikų juoką, nerūpestingas atostogų dienas...

 

   Rugsėjo 3 d. Slavikų pagrindinėje mokykloje nuskambėjo skambutis, sukvietęs vaikučius, tėvelius bei mokytojus į atsinaujinusias klases. Mokyklos bendruomenė pasidžiaugė naujai pradedančiais dirbti mokytojais, pirmokais, nedrąsiai žengiančiais į žinių pasaulį. Kiekviena šventė sulaukia slavikiečių bendraminčių ir bičiulių. Džiugu, kad šventine nuotaika pasidalino Slavikų parapijos klebonas kun. Donatas Rolskis, Sudargo seniūnė l.e. Slavikų seniūno pareigas Rita Grigaitienė, kraštiečio JAV piliečio Albino Markevičiaus, kuris globoja Slavikų pagrindinę mokyklą, patikėtinis Šarūnas Konkulevičius, Saugaus darbo garanto konsultacijų kompanijos Šakių skyriaus atstovė. Visi svečiai linkėjo gerų mokslo metų, pirmokams dovanojo dovanų.

   Dažnos mokyklos bendruomenės švenčių viešnios ir bendramintės: Slavikų laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Renata Baltrušaitienė ir Šakių viešosios bibliotekos Slavikų bibliotekininkė Algimanta Kuncaitytė pasidžiaugė bendrais su mokykla organizuojamais renginiais, projektais, prisiminė su vaikais pradėtus, bet dar neužbaigtus darbus. Viešnios išpildė vaikams dar pavasarį duotą pažadą – išleisti pradinių klasių moksleivių kūrybos knygelę, kurią pavadino „Saulėta vaikystė ir mokykla“. Tai ne pirma knygelė, kurioje sugula vaikų piešiniai ir kūryba, kuria bendruomenė pasidžiaugia Mokslo metų pradžios šventėje. Vasaros metu vaikai buvo skatinami skaityti knygas, dalyvauti skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“, kuriame dalyvavo Girmantas Kviečiūnas, Lukas Intupas, Eimutis Vaškevičius, Auksė Mačiulaitytė.

   Šventės metu buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“2018“, kuriame dalyvauja Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su Zanavykų muziejumi. Atstovės visiems: tiek mažiems, tiek dideliems linkėjo saugiai elgtis gatvėse bei keliuose, matyti ir būti matomiems kitiems eismo dalyviams, dalinamos priemonės saugaus eismo tema. Dovanų saugumo tema dovanojo ir viešnia iš Saugaus darbo garanto kompanijos.

  Tikimės, kad visi, sveiki ir laimingi, susirinkę į Rugsėjo šventę, ir toliau bus saugūs ir sveiki.