Atvirosios tinklinio varžybos'2018

Atvirosios tinklinio varžybos Slavikuose

   Jau trylika metų Slavikų „pliaže“ vyksta tradicinės atvirosios tinklinio varžybos, skirtos vasaros sezono uždarymui. Šiose varžybose dalyvauja tinklininkai iš viso Šakių rajono. Šiemet dalyvavo trys komandos (gal dėl nebaigtų žemės ūkio darbų, gal dėl gerų orų kaitinantis prie jūros), bet labai džiugu, kad susirinko tie patys tinklinio aistruoliai, kai kurie per tiek metų jau užaugę tikrais vyrais.

   Nors komandos buvo tik trys: dvi šakiečių ir viena iš Gelgaudiškio, bet varžybos užtruko net 3,5 val. Atvirųjų tinklinio varžybų nugalėtojais tapo gelgaudiškiečių „Gelgaudiškis“: Marius Jakas, Saulius Abromaitis, Svajūnas Jurkšaitis. Antra vieta atiteko Šakių „Sakalai“: Ryčiui ir Justui Sakalauskams, Mindaugui  Labanauskui. Treti liko taip pat šakiečiai „Sėdaičiai“ – Lukas, Paulius ir Edgaras Sėdaičiai. Varžybų teisėja – Slavikų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Rėda Konteikienė.

   Varžybų dalyviai buvo apdovanoti Slavikų seniūnijos bendruomenės centro vykdomo projekto „Iniciatyvus jaunimas – bendruomenės ateitis 2018“ lėšomis. Taip pat buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“, kurį organizuoja Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Šiame konkurse kartu su Zanavykų muziejumi dalyvauja ir slavikiečiai. Todėl ir varžybų dalyviams buvo priminta, kaip svarbu saugiai elgtis gatvėse bei keliuose, dalinamos šviesą atspindinčios priemonės.

     Slavikų „pliažas“ labai lankoma prieiga prie Šešupės ne tik vietinių gyventojų, bet ir poilsiautojų iš viso rajono. Labai džiaugiamės, kad bendrų darbų prižiūrint aplinką dėka, galime pasidžiaugti gausiai lankoma Slavikų vieta. Tad norisi padėkoti tiek Slavikų seniūnijos darbuotojams ir seniūnei Ritai Grigaitienei, tiek pagrindinės mokyklos moksleiviams bei direktoriui Juozui Rakickui, Auksei Kriščiokaitienei su Slavikų Pr.P.Būčio skautų draugove, jauniems pagalbininkams: Jovitai Pilkauskaitei, Klaudijui Kundokui, Jorūnei Stanaitytei, Samantai Ugenskaitei – visiems, ko dar nepaminėjome – nuoširdus AČIŪ už gražaus Slavikų kampelio saugojimą ir puoselėjimą.

Daugiau foto - NUOTRAUKOS