Atvirosios tinklinio varžybos 2016

  

Baigiasi gražiausias metų laikas - vasara. Kiekvienas dar nori pasidžiaugti trumpėjančiomis šiltomis dienomis, pabūti su draugais ir bendraminčiais gražioje gamtos aplinkoje. Taip ir Slavikų seniūnijos bendruomenė kiekvienais metais vasaros sezono uždarymo proga rugpjūčio mėnesį organizuoja Atvirąsias tinklinio varžybas prieigoje prie Šešupės, vadinamame „pliaže“. Šiemet sulaukėme komandų iš Šakių, Lukšių ir Slavikų. Šaunuoliai slavikiečiai: Rytis Baltrušaitis, Lukas Romikaitis ir Martynas Kuras nenusileido svečiams – užėmė antrą vietą. Lukšiečių komandos „Kataras“ nariai: Laimis Linertas, Ugnė Batulevičiūtė, Vytas Dielininkaitis, Paulius Endriukaitis liko treti. Tinklinio varžybų nugalėtojais tapo šakiečiai, komandos „An linijos“ nariai: Lukas Išganaitis, Edgaras Žilaitis, Mantvydas Morozas.

Pasibaigus intensyvioms paplūdimio tinklinio varžyboms, visi varžybų dalyviai turėjo galimybę žaisti kitokį – „bavarišką tinklinį“ – ne su tinklinio, o su gimnastikuos kamuoliu, kurio nugalėtojais tapo lukšiečiai. Dėkojame ištikimiausiems varžybų teisėjams – seniūnui Vidmantui Sprainaičiui ir mokytojai Rėdai Konteikienei.

Varžybų metu buvo aktyviai diskutuojama apie eismo saugumą gatvėse ir keliuose, dalinamos šviesą atspindinčios priemonės. Taip Slavikų seniūnijos bendruomenė kartu su Zanavykų muziejumi vykdo projektą „Eismo saugumas bendruomenėse‘ 2016“.

Širdingai dėkojame visiems, kas vasaros sezono metu padėjo prižiūrėti seniūnijoje esančių prieigų prie Šešupės aplinką – taip gražino ir garsino mūsų kraštą.

  

 

Daugiau foto - NUOTRAUKOS

 http://sakiubca.lt/bendruomenese/431-slavikuose-grazus-vasaros-palydetuvi-akcentas

http://www.zanavykumuziejus.lt/saugus-eismas