Saugaus eismo diena 03-01

  

  

Pirmoji pavasario diena skirta saugiam eismui

Pirmąją pavasario dieną, kai pro mokyklos langus į lauką viliojo šviesi saulutė, sulaukėme svečių. Pas mus atvyko Eržvilko gimnazijos 1-5 klasių mokinių rinktinė vadovaujama saugaus eismo mokytojo Jono Joniko.

Susitikimo tikslas – skatinti mokinius mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime ir puoselėti gražius tarpmokyklinius ryšius. Mūsų svečiai turėjo galimybę dalyvauti integruotose pamokose.  Antrokai  ir trečiokai mokėsi pasaulio pažinimo. Integruotą veiklą jiems vedė mokytoja Auksė Kriščiokaitienė. Ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Sigitos Mikelionienės, pagilino anglų k. žinias. Penktokai kartu su istorijos mokytoju Sauliumi Jazukevičiumi keliavo pasaulio istorijos labirintais. Pirmokai Lukas ir Gabija šauniai papildė mūsų mokyklos pirmokų penketuką ir lietuvių k. pamokoje kūrė savo asmeninius herbus.        

Vėliau 4-5 klasių mokinius mokyklos direktorius Juozas Rakickas pakvietė pasivaržyti saugaus eismo viktorinoje ir eismo maketų sprendimo rungtyse. Tuo tarpu pirmokai antrokai ir trečiokai varžėsi viktorinoje „Ar pažįsti kelio ženklus?“ Ją vedė pradinių klasių mokytoja Judita Čereškevičienė. Į  renginį, nešina krepšeliu puikių prizų eismo saugumo tema, atvyko ir Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininkė Renata Baltrušaitienė. Eržvilkiečius atlydėjęs mokytojas Jonas pristatė metodinę priemonę, „Kokius pagrindinius dalykus turi žinoti eismo dalyviai?“. Pasibaigus viktorinoms, susirinkome apibendrinti nuveiktus darbus ir pasidžiaugti puikiomis mokinių žiniomis. Tarp 4-5 klasių mokinių puikias žinias parodė slavikiečiai: penktokė Laura Romikaitytė ir ketvirtokas Jonas Čereškevičius. Svečių tarpe nepralenkiama buvo viešnia ketvirtokė Arūnė, kuri ne tik puikiai mokėjo kelio ženklus, bet ir į klausimus apie keleivių ir vairuotojų pareigas buvo nepralenkiama. Jie apdovanoti bendruomenės centro įsteigtomis asmeninėmis dovanomis – šviesą atspindinčiais žaislais. Visi susitikimo dalyviai gavo liniuotes su patarimais, kaip saugiai elgtis keliuose. Eržvilkiečiai į namus išsivežė ūgio matuokles, kurios ne tik parodys, kiek jie paūgės, bet ir primins apie saugumą gatvėse ir keliuose. Direktorius padėkojo svečių mokytojui Jonui Jonikui ir padovanojo kalendorių, kuriame galbūt vėl bus numatyti nauji abiejų mokyklų rinktinių susitikimai.

Mokyklos direktorius nuoširdžiai dėkoja mokytojams S. Jazukevičiui, A. Kriščiokaitienei irS. Mikelionienei už pagalbą ir integruotas veiklas, Bendruomenės centro pirmininkei Renatai už puikius prizus ir neabejingą požiūrį saugaus eismo tradicijų puoselėjimui bendruomenėje.

J. Čereškevičienė

 

 Daugiau foto - NUOTRAUKOS