Miestelio šventė 07-25

  

       Šiemet Slavikų miestelio šventė įvyko liepos 25 d. ne prie buvusios seniūnijos netoli Šv. Onos bažnyčios, bet skvere prie laisvalaikio centro.  Šventė, vykusi Šv. Onos atlaidų išvakarėse, sulaukė daug slavikiečių ir svečių. Todėl organizatoriai: Slavikų seniūnijos  ir laisvalaikio centro darbuotojai bei aktyvūs bendruomenės žmonės džiaugiasi pavykusiu renginiu.

        Šventę pradėjo vietiniai saviveiklininkai – Slavikų kaimo kapela. Laukdami Mamų ir dukrų kvarteto koncerto, dalyviai dalyvavo įvairiuose žaidimuose: grožėjosi muilo burbulų šou, išbandė rankos taiklumą, kalė vinis. Šioje rungtyje dalyvauti nepabūgo ir šventės svečias Seimo narys Mindaugas Bastys, kuris  šventės metu įteikė padėką slavikietei Auksei Kriščiokaitienei už aktyvų dalyvavimą Slavikų seniūnijos bendruomenės gyvenime.

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su Zanavykų muziejumi antri metai dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse‘2015“. Tai penktas slavikiečių organizuotas renginys, kuriame skatinama saugiai elgtis kelyje. Šventės dalyviai galėjo pasigrožėti Slavikų pagrindinės mokyklos pradinukų piešiniais saugaus eismo tema, buvo dalinamos šviesą atspindinčios priemonės.

Šventės metu dalyviai aplankė ir viešnias – čaraunykes iš Tarpučių. Džiugu, kad rajono bendruomenės bendrauja, dalyvaudamos kitų renginiuose, pristatydamos savo veiklą, verslą. Dėkojame visiems šventės dalyviams, kurie dalyvavo šventėje iki pabaigos (o jų buvo labai daug), neskubėjo į namus, linksmai leido laiką iki vidurnakčio – kol koncertavo grupė „Balius“. Taip pat dėkojame visiems rėmėjams ir bendruomeniečiams, padėjusiems organizuoti Slavikų miestelio šventę.

Daugiau foto - NUOTRAUKOS

 

http://sakiubca.lt/bendruomenese/361-slavik-miestelio-svente

http://drg.lt/kultura/11840-slavikieciai-linksminosi-miestelio-sventeje

http://manorajonas.lt/aktualijos/5737-slavikieciai-t-sia-aktyviai-sportuojanci-uzimtumo-tradicija

http://www.zanavykumuziejus.lt/renginiai