Seniūnijų sporto žaidynės 2015

Liepos 4 d. Šakiuose vyko VIII - osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės Šakių rajono mero taurei laimėti.

Dalyvavo 11 seniūnijų. Žaidynių dalyviai varžėsi: krepšinis 3x3,  paplūdimio tinklinis 3x3, rankų lenkimas, šaudymas, smiginis, plaukimas, stalo tenisas,virvės traukimas, komandų vadovų (seniūnų) rungtis.

Tiesiog puikiai žaidynėse varžėsi Slavikų seniūnijos komandos dalyviai: tinklinio varžybose mūsų komanda (Rimvydas Romikaitis, Lukas Romikaitis,Rytis Baltrušaitis ir Martynas Kuras) tapo nugalėtojais - iškovojo I vietą.

Smiginio rungtyje seniūnas Vidmantas Sprainaitis užėmė I  vietą.

Plaukikė Rita Jociūtė užėmė III vietą.

Rankų lenkikas Mantas Sutkus iškovojo III vietą.

Virvę traukę vyrai - Rimvydas Romikaitis, Evaldas Bandza, Martynas Kuras, Juozas Rakickas, Vidmantas Sprainaitis, Mantas Sutkus užėmė III vietą.

Viską suskaičiavus - Slavikų seniūnijos komanda garbingai iškovojo III vietą. Šaunuoliai mūsų sportininkai.