BC ataskaitinis

 

Balandžio 10 d. Slavikų seniūnijos salėje įvyko Slavikų seniūnijos bendruomenės Visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo pateiktos bendruomenės centro ir seniūnijos 2014 m. veiklų ataskaitos. Taip pat nutartas metinio ir stojamojo mokesčių dydis (Eurais). Susirinkime, kuris truko 2 val. išrinkti ir Slavikų bei Žiūrių – Šilininkų seniūnaitijų seniūnaičiai. Slavikų seniūnaite išrinkta Auksė Kriščiokaitienė, o Žiūrių – Šilininkų seniūnaitis Donatas Tautkevičius išrinktas dar vienai kadencijai.

Slavikų seniūnijos bendruomenės susirinkime dalyvavo svečiai: rajono meras Juozas Bertašius, Policijos komisariato viršininkas Mindaugas Akelaitis, Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, Prevencijos poskyrio tyrėjas Gedvydas Birbilas. Taip pat susirinkimuose mielai dalyvauja VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos vadas Ramūnas Maksvytis. Svečiai kartu su bendruomene pasidalino džiaugsmais ir rūpesčiais, atsakė į rūpimus klausimus.

Kiekvienais metais keičiasi nurodymai ir žemės ūkio srityje. Apie  naujoves kalbėjo Šakių maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Alfonsas Kasiliauskas bei vyriausias veterinarijos gydytojas – inspektorius Algimantas Samajauskas.

Slavikiečiai gali pasidžiaugti, kad seniūnijoje veikiančios organizacijos palaiko glaudžius bendradarbiavimo ryšius. Todėl ir nuveiktais darbais, įvykdytais projektais, suorganizuotais renginiais pasigiriama ne tik susirinkimų metu, bet ir pristatydami Slavikų seniūnijos bendruomenės informacinį leidinuką „Slavikietis“. Naują šio leidinuko numerį dovanų gavo visi susirinkimo dalyviai.

Seniūnijos salę papuošė slavikietės Reginos Šimkuvienės rankdarbių paroda, o pabaigai susirinkimo dalyviams Slavikų pagrindinės mokyklos dramos būrelio jaunieji artistai parodė trumpą spektaklį.  

        

  Aptarę nuveiktus praeitų metų darbus, Slavikų seniūnijos bendruomenė jau suplanavo didžiausius savo kraštui naudingus darbus. Kaip ir pernai sėkmingai dalyvavę projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, taip ir šiemet žada nenuleisti rankų – didesnį dėmesį skirti suaugusiųjų saugumui kelyje.

                             Taip pat ruošiama paraiška Nacionalinei paramai gauti, skirtai bendruomeniškumo iniciatyvoms skatinti ir jų viešiesiems poreikiams tenkinti. Gavus finansavimą, prie Slavikų laisvalaikio centro būtų įrengta lauko scena su aikštele.

Daugiau foto - Nuotraukose

http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/36-bc-ataskaitinis-2015