Bendruomenės sporto šventė 2015 03 06

 

Bendruomenės sporto šventė Slavikuose.

 

                   Kovo 6 d. Slavikų pagrindinėje mokykloje įvyko bendruomenės sporto šventė, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 25 -ečiui.

Šią, jau tradicija tapusią sporto šventę, kartu organizuoja seniūnija, mokykla, bendruomenės centras. Sporto mėgėjai varžėsi trijoje rungtyse: rankų lenkimo, šaškių ir stalo teniso. Džiugu, kad į Slavikuose organizuojamas sporto šventes mielai atvyksta varžovai ir iš kitų rajono vietovių. Šį kartą dalyvavo ne tik slavikiečiai, bet ir kaimynai iš Panovių, Gotlybiškių bei Šakių.

Stalo teniso varžybose varžėsi  7 jaunuoliai: Martynas Augaitis, Justinas Bergeris, Mantvydas Marozas, Mantas Sutkus, Rimgaudas Bacevičius, Modestas Simanavičius, Povilas Andriukaitis. Geriausiai sekėsi Mantvydui Marozui (I vieta), Martynui Augaičiui (I I vieta), Mantui Sutkui (I I I vieta).

Šaškių varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 2 grupes: jaunimo iki 20 metų ir vyresnių. Iš viso dalyvavo 8 žaidėjai. Jaunesnių grupėje varžėsi: Raminta Ugenskaitė (I vieta), Jovita Pilkauskaitė (I I vieta) ir Jorūnė Stanaitytė (I I I vieta). Vyresniųjų tarpe dalyvavo: Reda Martišienė, Vidmantas Sprainaitis (be konkurso), Renata Baltrušaitienė (I I I vieta), Rėda Konteikienė (I I vieta) ir Rytis Baltrušaitis (I vieta).

Rankų lenkimo varžybose dalyvavo tiek merginos, tiek vaikinai. Stipriausios merginos: Judita Žemaitytė (I vieta), Monika Gylytė (I I vieta), ir Jorūnė Stanaitytė (I I I vieta). Vaikinų tarpe rungtyniavo: Lukas Antanaitis, Vytautas Baltrušaitis, Arnas Martišius, Modestas Prapuolenis, Rytis Baltrušaitis. Absoliučiu rankų lenkimo varžybų nugalėtoju tapo Mantas Sutkus. Prizines vietas pasidalino: Aurimas Subačius (I vieta),Laurynas Petrauskas (I I vieta), Justas Bartišius (I I I vieta).  

Bendruomenės sporto varžybų dalyviai ir nugalėtojai apdovanoti diplomais, medaliais, saldžiais prizais bei leidiniu „Slavikų praeitis ir dabartis“. Dėkojame organizatoriams – Slavikų pagrindinės mokyklos direktoriui Juozui Rakickui, Slavikų seniūnui Vidmantui Sprainaičiui bei Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininkei Renatai Baltrušaitienei už Slavikų krašte puoselėjamą sportinę dvasią bei organizuojamus renginius, skatinančius aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį. Tikimės, kad jaunimas ir toliau aktyviai sportuos Slavikų laisvalaikio centro rūsyje ir foje žais stalo tenisą.

 

 

Daugiau foto - GALERIJOJE

http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/33-bendruomenes-sporto-svente-2015-03-06