Dviratininkų varžybos

 

 

Saugaus eismo diena Slavikuose

 

   Spalio 17 d. Slavikų pagrindinės mokyklos 4-9 kl. mokiniai kartu su gausiu būriu svečių – Eržvilko gimnazijos mokinių, Šakių policijos komisariato darbuotojais, Slavikų seniūnijos BC pirmininke R. Baltrušaitiene rinkosi mokyklos salėje. Čia buvo paskelbta šventės pradžia, išsakyti sveikinimai ir linkėjimai.

   Vilkėdami liemenes, užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmus moksleiviai stojo į jaunųjų dviratininkų varžybų startą.  Varžybos   prasidėjo figūrinio   dviračio   vairavimo varžytuvėmis. Trijose,  8-9 klasių, 6-7 klasių ir 4-5 klasių, amžiaus grupėse. Varžyboms puikiai teisėjavo Šakių policijos komisariato darbuotojai. Atlikę dviračio figūrinio vairavimo užduotis jaunimas išvyko į Slavikų miestelio gatves. Teko įveikti eržvilkiečių parengtą trasą. Gebėjimus septyniuose postuose vertino mokytojas Jonas Jonikas ir jo parengti teisėjai – vyresniųjų klasių mokiniai. Kokios gi varžybos nugalėtojų. Figūrinio dviračio vairavimo  rungtyje - jauniausių dalyvių grupėje geriausiai pasirodė 4 klasės mokinė Deimantė Pilkauskaitė ir 5 klasės mokinys Karolis Jocius. Taip pat  nugalėtojais šioje rungtyje tapo ir Šakių policijos komisariato diplomais bei Slavikų BC  dovanomis buvo apdovanoti slavikiečiai: Rūta Šimkutė, Viktorija Bunikytė, Rugilė Lekavičiūtė, Lukas Mačiulaitis, Egidijus Urbonas, Mykolas Martišius.

   Važiavimo trasa rungtis buvo sėkmingesnė Jurbarko rajono Eržvilko gimnazijos mokiniams. Su jais dėl prizinių vietų pakovoti pavyko tik slavikiečiams:  Rūtai Šimkutei, Mykolui Martišiui, Gabijai Kneižytei ir Kornelijai Bandzaitei.

    Jaunųjų dviratininkų varžybos tai projekto „Saugus eismas bendruomenėse“ dalis. Šventės pabaigoje Slavikų seniūnijos BC pirmininkė R. Baltrušaitienė visus šventė dalyvius apdovanojo atšvaitais, priminė jų svarbą visiems eismo dalyviams bei kaip reikia teisingai elgtis kelyje.

    Saugaus eismo dienos organizatorė – Slavikų pagrindinė mokykla dėkinga pagalbininkams ir rėmėjams – Šakių policijos komisariato darbuotojams, Slavikų seniūnijos bendruomenės centrui, VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardai, UAB Gulbelė ir mūsų geriems bičiuliams - Jurbarko rajono Eržvilko gimnazijai ir saugaus eismo mokytojui Jonui Jonikiui.

 

Daugiau foto - galerijoje

http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/30-dviratininku-varzybos-10-17