Rugsėjo 1-oji' 2014

 

 

        

                      Rugsėjo 1-oji pakvietė ne tik vaikus, bet jų tėvelius į atsinaujinusias, pagražėjusias mokyklų klases. Taip ir Slavikų pagrindinės mokyklos bendruomenė sulaukė pailsėjusių moksleivių bei mokytojų. Ši  šventinė diena prasidėjo Šv. Mišiomis Slavikų parapijos Šv. Onos bažnyčioje. Vėliau mažieji mokinukai, lydimi tėvelių, vyresni moksleiviai bei mokytojai sugužėjo Į Slavikų mokyklėlę. Šventinę mokslo metų pradžią paskelbė renginio vedėja  Judita Čereškevičienė. Šventės metu padėkos raštais buvo apdovanoti moksleiviai, dalyvavę  tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“.

Slavikų seniūnas Vidmantas Sprainaitis įteikė mokyklos direktoriui Juozui Rakickui padėkos raštą, kurį pasirašė Seimo narys Mindaugas Bastys. Padėka skirta už jaunųjų dviratininkų ugdymą, dalyvavimus ir laimėjimus jaunųjų dviratininkų konkursuose „Saugus ratas“.

Slavikų bendruomenė kartu su Zanavykų muziejumi vykdo projektą „Saugus eismas bendruomenėse“. Šios šventės metu buvo pabaigtas projekto vykdymas Slavikuose. Pradinių klasių moksleiviams buvo išdalintos šviesą atspindinčios priemonės, išaiškintos eismo ir elgesio taisyklės kelyje.

 

 

Daugiau foto - galerijoje

 

http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/28-rugsejo-1-oji-2014