Paplūdimio tinklinio varžybos 08-16

Rugpjūčio 16 d. Slavikų "pliaže" įvyko tradicinės paplūdimio tinklinio varžybos.

Šios varžybos skirtos vasaros sezono uždarymui ir organizuojamos nuo 2005 m. Tai dalis vykdomo projekto "Mes - kaimo ateitis 2014", kurį finansavo Šakių rajono savivaldybė.

Neformali Slavikų jaunimo grupė, kurios atstovas yra Donatas Matuza, kartu su Slavikų seniūnijos bendruomenės centru, seniūnijos darbuotojais, aktyviais gyventojais rūpinasi Slavikų "pliažo" priežiūra. Todėl džiugu, kad į šią prieigą prie Šešupės  poilsiauti atvyksta ne tik vietiniai gyventojai, bet svečiai iš viso rajono.

Paplūdimio tinklinio varžybose dalyvavo 5 komandos: 3 iš Slavikų, 1 - Šilgalių, 1 - Šakių. Komandos "Šakiai" nariai: Laimis Linertas, Paulius Endriukaitis, Mindaugas Vilkaitis, Kęstutis Chokas iškovojo garbingą I vietą. Slavikiečių komanda: Rytis Baltrušaitis, Rimvydas Romikaitis, Lukas Romikaitis, Iveta Simanavičiūtė užėmė II vietą. Kita slavikiečių komanda "Slavikai": Donatas Matuza, Egidijus Zokas, Laurynas Baršauskas ir Rimgaudas Bacevičius pelnė III vietą. Ketvirti liko slavikiečių komandos "Danutė" nariai: Paulius Baršauskas, Danielius Katkauskas, Erikas Romikaitis, Vidmantas Špokas. Penkta vieta atiteko šilgaliečiams - komandos "Šilgaliai" nariai: Martynas Kuras, Evaldas Bandza, Justinas Kantautas, Giedrius Mikelaitis.

Tinklinio varžybų metu buvo pristatytas projektas "Eismo saugumas bendruomenėse 2014". Išklausyta paskaita apie saugų elgesį keliuose... Buvo dalinamos šviesą atspindinčios priemonės.

   

 

 Daugiau foto - galerijoje

http://slavikai.lt/index.php/galerija/category/27-papludimio-tinklinis-2014-08-16

http://sakiubca.lt/projektine-veikla/295-gyvybe-pulsuojanti-slavik-jaunimo-vasara