Miestelio šventė 2014-07-27

Liepos 27 diena Slavikuose prasidėjo Šv. Onos atlaidais.

 

Po atlaidų – buvusios seniūnijos kiemelyje prasidėjo Miestelio šventė, kurioje dalyvavo nemažai svečių, giminių, artimųjų.


       

       

 

 Visiems šventės dalyviams buvo pristatytas leidinys „Slavikų praeitis ir dabartis“ ir vaškinė žvakė su Slavikų simbolika.

 Džiugu, kad buvo svečias – panovietis Bernardinas Vainius, kuris atvežė Seimo nario Mindaugo Basčio įvertinimų (padėkos raštų) mūsų 4 dviratininkams Rūtai Šimkutei, Rugilei Lekavičiūtei, Lukui Mačiulaičiui, Martynui Čereškevičiui  ir jų mokytojui – Slavikų pagrindinės mokyklos direktoriui Juozui Rakickui. Pagerbtas ir Slavikų jaunimo atstovas Donatas Matuza.

 Koncertuoti atvyko Senjorų klubo „Berželis“ (vad. kraštietis Zigmas Kazlauskas) kapela (meno vad. Violeta Tursinavičienė) bei estrados atlikėjas Vitalijus Pauliukas.

 Vakare – nuo 20 val. prie Slavikų laisvalaikio centro įvyko rabaksas. Dalyvavo ir prekybininkai. Aptariant dienos renginį – ar karštis dieną, ar vakaro tinginys sustabdė daugelį pusiaukelėje ir renginio vietų nepasiekė. Smagu, kad visi buvo sotūs ir laimingi – mažai valgė, mažai gėrė.  

Daugiau foto - GALERIJOJE

 http://www.slavikai.lt/index.php/galerija/category/25-miestelio-svente-2014