Slavikiečiai - nugalėtojai

Jaunųjų dviratininkų varžybų „Saugus ratas“ regioninis etapas − Veisiejuose

Gegužės 22 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Lazdijų rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiaja specialiste Aukse Stirbiene, Veisiejų gimnazijos pedagogais ir moksleiviais Veisiejų gimnazijoje ir Veisiejų parke surengė regionines jaunųjų dviračių vairuotojų varžybas „Saugus ratas“. Varžybose dalyvavo 6 komandos: Lazdijų Motiejaus Gustaičio, Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko, Birštono gimnazijų, Kazlų Rūdos, Sasnavos ir Šakių rajono Slavikų mokyklų.

Jaunieji dviratininkai sprendė Kelių eismo taisyklių uždavinius, naudodami maketus demonstravo dviračio vairuotojo orientaciją eismo aplinkoje, rodė savo gebėjimus važiavimo trasa ir figūrinio dviračio vairavimo rungtyse.

Susumavus balus paaiškėjo, kad varžybų „Saugus ratas“ III etapo nugalėtoja – Šakių rajono Slavikų pagrindinės mokyklos komanda. Varžybų dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti Lazdijų rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ir III etapo organizatoriaus − Veisiejų gimnazijos padėkos raštais, atminimo dovanomis ir prizais.

ŠAUNUOLIAI: Rūta Šimkutė, Ugnė Lekavičiūtė, Lukas Mačiulaitis, Martynas Čereškevičius ir jų mokytojas - direktorius Juozas Rakickas.

http://lazdijietis.balsas.lt/naujienos_/naujienos/jaunuju-dviratininku-varzybu-saugus-ratas-regioninis-etapas-veisiejuos-7683/