Sporto šventė Kriūkuose

  Zanavykų muziejus parengė paraišką Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos projektui „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ bendruomenių susivienijimo grupėje, kurią vienija 6 bendruomenes, viena iš jų Kriūkų bendruomenės centras.  Tai sklandus ir gražus bendradarbiavimo pavyzdys vardan bendro tikslo - aktyviai rūpintis eismo saugumu, organizuojant įvairius švietėjiško pobūdžio renginius.

   Liepos 29 d., kaip ir kasmet miestelio šventės metu, Kriūkų bendruomenės centras visus sukvietė į miestelio Sporto šventę "Sportuoju aktyviai - gyvenu sveikai". nuo labo ryto vyko įvairios sporto rungtys. Pirmieji į aikštę išbėgo futbolininkai. Dalyvavo penkios komandos iš įvairių Lietuvos vietų: Kriūkų, Šakių, Kauno, Seredžiaus, Vilniaus. Tai buvo futbolo šventė ne tik žaidėjams, bet ir sirgaliams. Čempionų titulą apgynė kriūkiečiai (FK KRIŪKAI), antrieji - Seimo "Senatoriai", tretieji - Šakių "Sparta".

   Varžybos 2x2 vyko tinklinio aikštėje, mažieji smagiai ir entuziastingai žaidė žaidimus, rungtyniavo linksmose estafetėse. Visi norintys jėgas išbandė smiginio ir žolės riedulio rungtyse. Dalyviai buvo apdovanoti ir saugaus eismo priemonėmis. Nuoširdžiai dėkojame partneriams (Šakių r. Visuomenės sveikatos biurui, Kriūkų mokyklai-daugiafunkciam centrui) ir rėmėjams (UAB "Agrolina", Seimo nariui M. Basčiui) bei visiems, kurie talkino įgyvendinant saugaus eismo projektą ir kuria bendruomenę, kurioje būtų daugiau pagarbos, supratimo ir tikėjimo pokyčių nauda,  ieško būdų, kaip juos įtraukti naujus narius  į bendruomenę ir kuria čia  saugią aplinką.