NAUJIENOS

Techninės apžiūros grafikas 2023

TRAKTORIŲ, SAVAEIGIŲ IR ŽEMĖS ŪKIO MAŠINŲ BEI JŲ PRIEKABŲ TECHNINĖS APŽIŪROS ATLIKIMO GRAFIKAS

2023 metai

 

Techninės apžiūros metu bus fotografuojama visa technika (šonas, galas, tapatumo lentelė, darbo valandų skaitiklis). Neatlikus nuotraukų, techninės apžiūros talonas nebus išduodamas.

Žemės ūkio bendrovės, įmonės,

gyventojai, ūkininkai

Data

Laikas

 

Apžiūros vieta

 

Šilgalių ūkininkai ir kiti gyventojai

2023-03-14

14:30

Buv. Šilgalių ŽŪB mechaninės dirbtuvės

Slavikų ūkininkai ir kiti gyventojai

2023-05-05

10:00

Buv. Slavikų ŽŪB mechaninės dirbtuvės

 

Mokėjimo rekvizitai:

Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM

Įmonės kodas 188659752

Įmokos kodas 53084

Traktoriaus techninė apžiūra – 6,80 Eur

Priekabos techninė apžiūra – 5,50 Eur

Kombaino techninė apžiūra - 6,80 Eur

Technikos savininkams, neturintiems banko kvitų ar pavedimų apie įmokas, techninė apžiūra nebus atliekama.

Apžiūros metu traktorininkas pateikia traktorininko teisių pažymėjimą arba jį atitinkantį dokumentą, traktoriaus, traktorinės priekabos techninį pasą,  pavedimą ar kvitą apie sumokėtą mokestį už apžiūros atlikimą, civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą. Žemės ūkio bendrovės pateikia turimų traktorių ir traktorinių priekabų dokumentus ir sąrašus bei pavedimą apie sumokėtą įmoką už apžiūros atlikimą.

Traktoriuose ir savaeigėse žemės ūkio mašinose turi būti numatyta lengvai pasiekiama vieta ugnies gesintuvui, vaistinėlei ir avarijos ženklui laikyti. Priemonės į techninę apžiūrą turi būti pristatomos švarios.

Už atvykimą ne pagal grafiką į traktoriaus, savaeigės ir žemės ūkio mašinos, priekabos buvimo vietą atlikti papildomą  techninę  apžiūrą imama 9,90 Eur valstybinė rinkliava.

Jeigu traktorius, savaeigė mašina ar kita įregistruota žemės ūkio mašina yra dislokuota ir nuolat su ja dirbama Šakių rajono savivaldybės teritorijoje, tokiu atveju priemonės techninė apžiūra atliekama Šakių r. savivaldybėje (nepriklausomai nuo traktoriaus registracijos vietos).

Žemės ūkio technikai neatitikus nurodytų reikalavimų, išduodama techninės apžiūros rezultatų kortelė. Pakartotinė techninė apžiūra turi būti atlikta per 30 kalendorinių dienų.

Žemės ūkio ir kaimo reikalų skyriaus

vyriausiasis specialistas                                                                       Deividas Romikaitis Tel. (8 625) 98574

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.